TTS BASKI MAKİNELERİMİZİN İDDİALI ÖZELLİKLERİ

TTS firması olarak güvenilir bir hizmet gerçekleştirmekteyiz. Her anlamda elimizden gelenin en iyisi yapmak için kalite ve hizmet standartlarına uygun çalışmalar yürütüyoruz. Sadece işimiz de değil dijital baskı makinesi modellerimiz de en iyisidir.

Genel olarak baskı makinelerimizin genel özellikleri şu şekildedir.

HIZ: UV baskı makinesi ve diğer makine modelleri bir iki saatte binlerce baskı yapabilecek teknolojide hazırlanmıştır. Bu da zaman tasarrufu konusunda büyük bir avantajdır.

ESNEKLİK: İstediğiniz doğrultularda tasarım yaparak bunun baskısını çıkarma imkânınız mevcut. Üstelik elinizde bulunan verilere cihaz aracılığı ile çeşitli oynamalar yapma imkanınız var.

TEK PASS BASKI: Özellikle tişört baskı makinesi modellerinde aktif olarak karşımıza çıkan bu özellik sayesinde renk ayrımı yapılmadan açık veya koyu her türlü kumaşa baskı imkânı bulunur.

WIMS: Boya kullanımı açısından oldukça avantajlıdır. Boyanın donması gibi sorunlara karşı oldukça avantajlıdır, karıştırıcı da denilebilir.

Yukarıda sizlere sunmakta olduğumuz baskı makinesi modellerinde dikkat çeken bazı iddialı özelliklerden bahsettik. Sizlerde daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir ve yahut firmamıza gelerek makinelerimizin kalitesine ve şık tasarımına gözlerinizle şahit olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir