Poliüretan Duvar Çıtası Modelleri ve Fiyatı

Günümüzde dış cephe dekarosyonu isteğinin artış göstermesi ve estetik zevk unsurunun daha bir ön planda olması kişilerin kendilerini özel hissetikleri evlerin içlerinde de estetiksel dokunuşlara ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Ev içi duvar  ve ev dışı cephe duvar çıtası kurulumu hem kolaydır hem de şıktır.

Yeni tasarımların firmalar tarafından gitgide çoğaldığı birbirinden güzel modeller artarken pencere ve kapılar içinde değişik modeller üretilmektedir. İçlerinde en ideal olanı taç modelidir. Taç kesit, poliüretan kesit ile birleşerek bütünleşmiş bir üründür.

Sadece evler için değil altın varak kaplamalı ve eskitmeli, gümüş renkli modeller konak yeri olarak kullanılan otellerde de şık dekor imkanı sağlar. Tarihi otel yapıları restore edilirken ve cami süslemelerinde dahi bu desenler/motifler kullanılmaktadır. Otellerin dışında poliüretan dekoraktif ve şık altın işlemeli poliüretan söve modelleri göze çarpmaktadır.

 Özel villalar, düğün yerleri, konaklar…hayalinizdeki her türlü alanda poliüretan duvar çıtaları ile sizi bir hayalin içinde gibi hissettirecektir.

En çok tercih edilen duvar çıtası modelleri şöyledir:

Burgulu çıta köşesi modeli

Dekoratif burgulu çıta modeli

Dekoratif bordür çıta köşesi modeli

Dekoratif çerçeve bordür çıta köşesi modeli

Çiçek motifli bordür

Çiçek desenli bordür

Sert köpük duvar çıta

Dekoratif transparan bordür

Çıta tacı duvar süslemesi

İnce düz çerçeveli duvar ve tavan dekorasyonu

Eğer uzun ömürlü ürünler istiyorsak poliüretan kartonpiyer gibi dayanıklı ; çalışılan firmanın iyi dokuda olduğuna, nem alımını engelleyen maddeleri barındırdığına ve sağlığa zararlı maddelerden uzak bir üretim yapıp yapmadığına dikkat edilmelidir. Güvenlik için firmanın sertifikasına bakılmalıdır.

İstenen ölçüde zevke ve orana göre ölçü ile yaptırılabilen poliüretan duvar çıtası üzerindeki süslemelere, modeline, rengine göre fiyatları değişim göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir