İmplant Tedavisi

Tedavi edilemeyen, çürük, kırılmış diş tedavisi olarak bilinen  implant yöntemi ile dişlerinizin estetik ve şık görünüme kavuşması sağlanır ve psikolojik olarak kendinizi kötü hissetmekten kurtulabilirsiniz.

Eksik dişlerin olduğu bölgeye yapılan bu yöntem ile sağlıklı olan dişleriniz için bir işlem yapılmamaktadır. Geleneksel köprü tedavisi veya protez tedavisinden çok farklı olan İmplant yöntemi ile kayıp dişlerinizin estetik bir şekilde tamamlanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Kırılan, çürüyen ve eksik olan dişleriniz için uygulanan implant yöntemi estetik görünen dişlere sahip olmak isteyenler tarafından sağlıklı dişlere de yapılır. Küçük kırıkları olan veya tamamlanamayan dişlere de uygulanan bu yöntem ile sağlıklı ve parlak dişlere sahip olabilirsiniz.

Porselen Diş Tedavisi

Bir diş kaplama tedavisi olan porselen diş tedavisi hastanın diş yapısına göre aşama aşama olarak uygulanır. Porselen malzeme kullanılarak orijinal diş yüzeylerinin kaplandığı bu tedavi yöntemi ile dişlerinizin estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir, canınızı sıkan küçük diş kırıklarından kurtulabilirsiniz.

Porselen kaplama yönteminde öncelikle hastanın dişlerinin yüzeyi kapsamlı bir temizlik işleminde geçirilir ve tartarlardan arındırılır. Temizlene diş yüzeyine göre yapılacak kaplama çeşidi belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Full kaplama, kısmi kaplama gibi çeşitleri bulunan porselen diş tedavisinde dişlerinizin mevcut yapısına göre kaplama işlemi yapılıyor. Önlü arkalı dişin tamamını kaplama, kısmi tamamlama gibi çeşitleri bulunan porselen diş kaplama tedavisinde profesyonel çalışan bir diş hekimi tercih edilmesi çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir