Gelişimsel ve Davranışsal Sorunlara Erken Çözümler Üretiyoruz

Kaliteli ve güvenilir psikolojik danışmanlık hizmeti vermek için 2017 yılında faaliyetlerine başlayan Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi, yetişkinlere sunduğu hizmetlerini çocuklara uygun olarak da geliştirmektedir. Danışmanlık merkezimizin en önemli isimlerinden biri olan Duygu Yüksel, hem çocuklar hem de yetişkinler için çalışmalar yapmaktadır. Yetişkinlerin ve çocukların yaşadıkları sorunlar farklı olsa da, hissedilen duygusal durum ortak olabilmektedir. Ancak çocukların tepkisi ve davranışları, yetişkinlerin davranışına göre daha düşüncesizce yapılmaktadır. Bu nedenle çocuklara özel bir tedavi yöntemi geliştirilmektedir.

İstanbul Beylikdüzü’nde hizmetlerini sürdüren Yüksel Danışmanlık, en güvenilir Beylikdüzü pedagog hizmetleri ile büyük başarılara imza atmıştır. Çocuklara uygun terapiler ve tedaviler için yetkilendirilen pedagoglarımız gerekli tüm eğitimleri almış donanımlı kişilerdir. Bu sayede sunulan eğitim ve hizmetler kısa sürede etkisini göstermektedir.

Yetişkinlerin içsel mekanizmalarından farklı çalışan çocuk psikolojisi için Beylikdüzü çocuk terapisi seçeneklerimizi sunuyoruz. Bazı sıkıntılarını sözel olarak ifade edemeyen çocuklar için uyguladığımız terapilerimizin etkisi ile çocukların sorunlarının temeline iniyoruz ve en uygun çözümleri geliştiriyoruz. Çocukların kendilerini ifade edebilmeleri için gerekli desteği sağlayarak, hayata bakış açılarının daha sağlıklı olmasına yardımcı oluyoruz. Sizlerde çocuklarınız için kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız, iletişim numaramızdan randevunuzu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir