Evlilik Çatışmalarına Son

Son dönemlerde çift terapisi alanına duyulan ilgi artmaktadır. Teknolojinin de gelişmesi ile beraber sıcak bakılan bu terapi yöntemi ile aile içi çatışmalara son verilmek hedeflenmektedir. Yüksel Danışmanlık olarak temel amacımız, aile içerisinde veya çiftler arasında devam eden sıkıntılı süreci ele almak, çatışmaları çözümlemek ve tüm aile bireylerinin daha sağlıklı bir ortamda yaşamalarına yardımcı olmaktır. Bu konuda uzmanlarımızın deneyimine ve başarısına güvenebilirsiniz.

Çiftler arasında en sık karşılaşılan cinsel sorunlar da büyük sıkıntılara neden olmaktadır. Hem kadın hem de erkeklerde görülen cinsel sorunlar, çiftler arasında soğukluk oluşturarak çiftlerin birbirinden uzaklaşmalarına neden olur. Özellikle Vajinismus sorunu soğukluğu artırmaktadır. Kadınların cinsel ilişkiye girememesi olarak tanımladığımız bu sorunun temeline inerek en doğru çözümü üretiyoruz.

Zor ve sıkıntılı döngüden kurtulmak isteyen çiftlere özel cinsel terapi hizmetleri veriyoruz. Her branşta kendini geliştiren terapistlerimiz tarafından yürütülen özel terapi yöntemleri ile yaşadığınız cinsel sorunların nedeni belirlenerek doğru çözüm yolu üretilmektedir. Çiftler ile işbirliği içerisinde yürütülen bu süreç sonucunda olumlu dönüşler alıyoruz. Sizlerde çekinmeyin ve yaşadığınız cinsel sorunlar için bize başvurun. Uzmanlarımız ile evliliğinizi kurtarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir