Etkisi Kalıcı Estetik Operasyonlar

Son dönemlerde estetik uygulamalarına olan ilginin arttığı görülmektedir. Talep arttıkça hizmet veren kaliteli merkezlerin eksikliği ortaya çıkmaktadır. Bu eksikliği İstanbul’da gidermek isteyen Op. Dr. Cahit Vural, açmış olduğu özel kliniğinde profesyonel bir hizmet sunmakta ve Cahitvural.com web sayfasından da gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Erkeklerin ve kadınların en çok sorun yaşadığı konuların başında inatçı bölgesel yağlar gelmektedir. Doğal güzellik trendi ile verdiğimiz lipomatik hizmetlerimiz sayesinde yağlarınızdan kurtulmanızı sağlıyoruz. Diyet ve spor yaptığınız halde eritemediğiniz yağlarınız için kliniğimizi tercih edebilirsiniz.

Karakteristik bir görünüme sahip olan yüzde meydana gelen olumsuzluklar bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Yüz bölgesinde meydana gelen kalınlığı ve genişliği ameliyatsız yanak inceltme ile yok ediyoruz. Bu sayede yüz bölgesinin narin ve ince bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Cildinin daha sağlıklı ve ışıldayan bir görünüme sahip olmasını isteyen kişiler için H100 aşısı hizmeti veriyoruz. Yüz, boyun, el ve sırt bölümünüzdeki kırışıklıklarınızdan kurtulmanız için en etkili yöntemi sunuyoruz. Dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve randevunuzu alarak kliniğimize gelebilirsiniz. Yapılan detaylı incelemeler sonrasında gerekli tedaviler hızlı ve başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir