Dekorix ile Evinizi Baştan Yaratın

Poliüretan teknolojisi ile Dekorix bünyesinde üst düzey hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle son zamanlarda gelişen mimari tasarımlarla birlikte birçok kişinin Avrupai bir ev görünümüne ulaşma hayalinin farkındayız. Tüm müşterilerimiz için özel hizmet vermekle birlikte birbirinden şık tasarımlar ile yüzlerce farklı dış cephe seçenekleri sunuyoruz.


Dekorix olarak profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan ve özel işçilik ile yapılan tüm ürünlerimiz tamamen garanti kapsamında olup, özellikle yüzlerce farklı dış cephe modelleri bulunduruyoruz. Sizin için hem bahçeleriniz, dış mekanlarınız, kapı girişleriniz için üretimler yapıp hem de iç mekanlarda kullanabileceğiniz sayısız poliüretan ürünü sunmaktayız.


Son zamanlarda artış gösteren trend olan bu ürünlerin kullanımında özellikle evinizi şık bir görünüme kavuşturmak için poliüretan dekorasyon oldukça önemli bir yer kaplıyor. Otellerinizde, evlerinizde, villalarınızda, bahçelerinizde ve tüm yapılarınızda kullanabileceğiniz bu ürünler kesinlikle evinizin hem estetik değerini hem de maddi yönünü iki kat arttıracaktır.


Evlerinizin iç tasarımı için de birçok üretim ve tasarım işlemi gerçekleştirmekle birlikte, poliüretan kiriş konusunda birbirinden farklı ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Yapılarınızı hem modern hem de klasik bir görünüme ulaştırabilmek için kesinlikle kiriş seçimini  doğru yapmanızı öneriyoruz. Dekorix internet sitemizde kolaylıkla tüm ürünlerin modelleri, fotoğrafları ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir