Çöp Kutusu ve Konteyner Ürünleriniz

İnsan yaşam alanlarında biriken çöplerin modern bir şekilde toplanması ve geri dönüşüm için kullanılabilmesi için kullanılan çöp konteyneri kullanımı toplum sağlığı açısından çok önemli bir yere sahiptir. Kullanım yerine göre plastik, metal çöp konteyneri modelleri olarak üretilen farklı ebatlarda ve hacimlerde tasarlanıp üretilmektedir. Tekerlekli ve tekerleksiz olarak üretilen konteyner modelleri ihtiyaç durumuna göre kapaklı ve kapaksız modelleri olarak da üretilmektedir.

Tercihlerinizi Kalite Belirlesin

Çöp konteynerlerinde kalitenin önem,
çöp konteynerlerinde kalitenin önemi

Farklı kapasitelere sahip olacak şekilde üretilen çöp konteyneri modelleri isteğe bağlı renklerde, özel baskılı yazılara sahip olacak şekilde de üretilmektedir.  Yaşadığımız alanlarda oluşan çöplerin sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi, sağlığımızı tehdit edecek bakteri ve virüslerin yaşam alanları olmasının önlenmesi için kullanılması zorunlu olan konteyner modelleri kullanım alanına ve kullanaım amacına göre özel olarak da tasarlanabilir.

80 litre hacimli çöp konteynerinden 600 litre hacimli çöp konteynerine kadar üretim yapan konteyner firması olarak sizlere kolaylık sağlayacak tekerlekli, tekerleksiz, kapaklı ve kapaksız çöp konteyner modelleri üretiyoruz. Dayanım süresine göre metal ve çöp konteyner modelleri üretimi yaparak çöplerin daha kolay bir şekilde toplanmasını sağlayarak hem geri dönüşüm için kullanılmasını sağlıyoruz hem de yaşam alanlarında çöp birikmesinin önüne geçiyoruz.

 

Farklı renklerde, farklı boylarda ve genişlikte tasarımı yapılan çöp konteyneri modelleri evlerde, okullarda, eğitim kurumlarında, parklarda, meydanlarda, atölyelerde, fabrikalarda kısacası insan yaşamının olduğu her alanda kullanılması zorunludur. Okullarda ve eğitim alanlarında  canlı renklere sahip plastik modelleri tercih edilirken diğer alanlarda ise metal modeller tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir