Birkan Özkan Kliniği Hakkında

Akdeniz üzerinde MERSİN DİŞ HASTANESİ aradığınız da en önemli kliniklerden Birkan Özkan kliniği karşınıza çıkmaktadır. Bu klinik üzerinde ağız ve diş bölgesinin tamamı üzerinde hastalıklarınızın onarılması ve bakım gibi birçok konu da yardımcı olunmaktadır. İmplant konusunda hastanelerin çoğu dikiş ile ameliyatı uygular ve bu hastalarının canını yakmaktadır.

Fakat Birkan Özkan kliniğinde dikişsiz implant tedavisi ile hastaların memnuniyeti amaçlanmıştır. Yıllardır bu sektörde konum açısından da önemli eksiklikler bulunan Mersin’de artık kaliteli ve ekonomik bir ağız ve diş sağlığı merkezi açıldı. Merkez üzerinde bu bölgenin %100 üzerinde etki yaratabilecek operasyonlar yapılmakta.

Operasyon önceleri farklı kişilerin katıldığı aynı ameliyat öncesi videoları da isteğiniz veya korkunuz dahilinde izletiliyor.

Birkan Özkan Kimdir ?

Birkan Özkan Mersin üzerinde kliniğini kurdu. Birçok ağız ve diş sağlığı operasyonlarına katıldı. Kendisini Hastanenin CEO’su dışında Ağız, Diş ve Çene cerrahi uzmanı olarak görmekten memnun kalıyor. Hastaları ile yakından ilgilenen ve her türlü teknolojik materyal desteği ile operasyonları hızlı bir şekilde tamamlıyor.

Hastalıkları tamamen çözebilecek kapasitede olan uzman doktor Birkan Özkan son yıllarda kliniği üzerinden hizmet verkekte. Çene estetik cerrahı olan Birkan Özkan hastalarını bu bölümde tedavi etmekte. Kendisi gibi gördüğü cerrahistleri de eğitimini tamamladıktan sonra hastane içerisine yerleştirmekte. Böylece eş zamanlı birçok hastanın tedavisi ve bakım konusun da hizmetleri sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir